Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
