Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
