Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
