Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: more
ps: نور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
