Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: more
de: mehr

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
