Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
