Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
