Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
