Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
