Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
