Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
