Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Dublin Core Fields
uk: Поля для Дублінського ядра
