Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Views
ur: ویوز

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
