Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
