Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Export the view results to an OAI feed
fr: Exporter les résultats de la vue sous forme de flux OAI

en: Export the display as a Dublin Core OAI-PMH feed
fr: Exporter l'affichage sous forme de flux OAI-PMH Dublin Core
