Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
