Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
