Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
