Views OAI-PMH (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: more
sk: viac

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
