Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
