Views OAI-PMH (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
