Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Node
af: Mode

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Story
af: Storie

en: Forum topic
af: Forumonderwerp
