Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Node
be: Вузел

en: Published
be: Апублікавана

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Forum topic
be: Тэма форума
