Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Views
bg: Изгледи

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Story
bg: Статия

en: Forum topic
bg: Тема във форума
