Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Node
bs: Nod

en: Published
bs: Objavljeno

en: Story
bs: Priča

en: Post date
bs: Datum objave

en: Forum topic
bs: Tema na forumu
