Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: True
ca: Cert

en: Published
ca: Publicat

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Taxonomy: Term ID
ca: Taxonomia: ID de terme

en: Story
ca: Història

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Forum topic
ca: Tema de debat
