Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: True
cs: Pravda (True)

en: Node
cs: Uzly

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Story
cs: Článek

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Forum topic
cs: Téma diskuse
