Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: True
da: Sandt

en: Node
da: Indholdselement

en: Published
da: Udgivet

en: Taxonomy: Term ID
da: Taksonomi: Term ID

en: Story
da: Artikel

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Forum topic
da: Forumemne
