Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Type
de: Typ

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: True
de: Wahr

en: Views
de: Ansichten

en: Node
de: Beitrag

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Term ID
de: Begriff-ID

en: Taxonomy: Term ID
de: Taxonomie: Begriff ID

en: Story
de: Artikel

en: Post date
de: Beitragsdatum

en: Forum topic
de: Forenthema

en: Elephant
de: Elefant

en: -3 weeks
de: -3 Wochen
