Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Story
dz: ལོ་རྒྱུས་

en: Forum topic
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་
