Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: True
el: Αληθής

en: Node
el: Κόμβος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Term ID
el: ID όρου

en: Story
el: Ιστόρημα

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Forum topic
el: Θέμα φόρουμ
