Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Views
eo: Vidoj

en: Node
eo: Nodo

en: Published
eo: Publikigita

en: Story
eo: Rakonto

en: Forum topic
eo: Foruma temo
