Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: True
es: Verdad

en: Views
es: Vistas

en: Node
es: Nodo

en: Published
es: Publicado

en: Term ID
es: ID del término

en: Taxonomy: Term ID
es: Taxonomía: ID del término

en: Story
es: Artículo

en: Post date
es: Fecha de mensaje

en: Forum topic
es: Tema del foro
