Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: True
et: Tõene

en: Views
et: Vaated

en: Node
et: Postitus

en: Published
et: Avaldatud

en: Term ID
et: Termini ID

en: Story
et: Artikkel

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Forum topic
et: Foorumi teema
