Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: True
eu: Egiazkoa

en: Views
eu: Bistak

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Story
eu: Istorioa

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Forum topic
eu: Foroko gaia
