Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: True
fi: Tosi

en: Views
fi: Näkymät

en: Published
fi: Julkaistu

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Story
fi: Artikkeli

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Forum topic
fi: Foorumin aihe
