Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Published
fil: Inilathala

en: Story
fil: Istorya

en: Forum topic
fil: Paksa sa forum
