Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: True
fr: Vrai

en: Views
fr: Vues

en: Node
fr: Nœud

en: Published
fr: Publié

en: Term ID
fr: Identifiant (ID) du terme

en: Taxonomy: Term ID
fr: Taxonomie : Identifiant (ID) du terme

en: Story
fr: Article

en: Post date
fr: Date de publication

en: Forum topic
fr: Sujet de discussion
