Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Taxonomy
gd: Tacsonamaidh

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Node
gd: Nòd

en: Published
gd: Foillsichte

en: Term ID
gd: ID a' bhriathair

en: Story
gd: Sgeulachd
