Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: True
gl: Verdadeiro

en: Views
gl: Vistas

en: Node
gl: Nodo

en: Published
gl: Publicado

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Story
gl: Artigo

en: Post date
gl: Data de envio

en: Forum topic
gl: Tema do foro
