Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Type
he: סוג

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: True
he: אמת

en: Views
he: היבטים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Story
he: סיפור

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Forum topic
he: נושא בפורום
