Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: True
hi: सही

en: Views
hi: द्रश्य

en: Node
hi: नोड

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Story
hi: कहानी

en: Forum topic
hi: मंच(फोरम) के विषय
