Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: True
hr: Istina

en: Published
hr: Objavljeno

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Story
hr: Članak

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Forum topic
hr: Tema foruma
