Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: True
hu: Igaz

en: Views
hu: Nézetek

en: Node
hu: Tartalom

en: Published
hu: Közzétéve

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Taxonomy: Term ID
hu: Taxonómia: Kifejezés azonosítója

en: Story
hu: Írás

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Forum topic
hu: Fórumtéma
