Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: True
id: Benar

en: Views
id: View

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Term ID
id: ID istilah

en: Story
id: Berita/Artikel

en: Post date
id: Tanggal posting

en: Forum topic
id: Topik forum
