Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: True
it: Vero

en: Views
it: Viste

en: Node
it: Nodo

en: Published
it: Pubblicato

en: Term ID
it: ID Termine

en: Taxonomy: Term ID
it: Categorie: ID del Termine

en: Story
it: Storia

en: Post date
it: Data di inserimento

en: Forum topic
it: Argomento di discussione del forum
