Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: True
jv: Bener

en: Views
jv: View

en: Published
jv: Dipacak

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Forum topic
jv: Topik forum
