Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Node
kk: Түйін

en: Published
kk: Жарияланған

en: Story
kk: Мақала

en: Forum topic
kk: Форум тақырып
