Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Story
km: រឿងរ៉ាវ

en: Forum topic
km: ប្រធានបទ​វេទិកា​​
