Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: True
kn: ನಿಜ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Forum topic
kn: ಚರ್ಚೆ
